Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie o stopniowym otwieraniu firmy dla bezpośredniego kontaktu z klientem, informujemy iż w RZGW w Krakowie od dnia 15 czerwca 2020r. będzie możliwe osobiste doręczanie wniosków, z uzyskaniem potwierdzenia przyjęcia na Dziennik Podawczy RZGW w Krakowie. Przyjmowanie wniosków odbywać się będzie w oznaczonym okienku na kancelarii tutejszego RZGW.

Natomiast osobiste omówienie spraw jest i nadal będzie możliwe tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym terminu i zakresu sprawy z pracownikiem prowadzącym sprawę już prowadzoną w naszej Firmie.

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W TRAKCIE OBSŁUGI KLIENTÓW W RZGW W KRAKOWIE OD DNIA 15.06.2020R.

  1. Uprzejmie prosimy wchodzić do budynku RZGW w Krakowie wejściem oznaczonym jako wejście dla klientów, do kancelarii (wejście z podjazdem dla osób niepełnosprawnych).

  2. Przed przystąpieniem do obsługi prosimy zdezynfekować dłonie. Płyn dezynfekcyjny wyłożony będzie przy wejściu.

  3. Klient, w trakcie wizyty w naszej firmie, musi posiadać własną maseczkę lub przyłbicę.

  4. Klient przed rozpoczęciem obsługi może zostać poproszony o umożliwienie pomiaru temperatury.

  5. Klienci będą przyjmowani w kancelarii, przy specjalnie przygotowanym, oznaczonym stanowisku.

  6. Jeśli klient wcześniej umówi się na spotkanie telefonicznie, pracownik kancelarii wezwie wskazanego pracownika odpowiedniego wydziału, z którym Klient uda się do wyznaczonego w ramach obsługi Klienta miejsca.

  7. W przypadku osób niepełnosprawnych, pełna obsługa klienta, odbywać się będzie w Kancelarii. W takich okolicznościach uprzejmie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość dla wydłużenia obsługi pozostałych klientów.

  8. Nadal istnieje możliwość korzystania z wrzutni na dokumenty, wystawionej przy wejściu do Kancelarii. Nie są na tę okoliczność wydawane dowody przyjęcia na dziennik podawczy.

Interesanci nadal mogą składać pisma i załatwiać sprawy również poprzez kontakt telefoniczny, pocztę tradycyjną lub elektroniczną.

Kontakt:

tel.: +48 12 62 84 100 |  fax: +48 12 423 21 53
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Elektroniczna skrzynka podawcza ePUAP: /pgwwp-kr/SkrytkaESP


Numery telefonów do poszczególnych wydziałów i jednostek Wód Polskich – RZGW w Krakowie: http://krakow.wody.gov.pl/dane-kontaktowe/regionalny-zarzad

 

infolinia3c