Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, reprezentowane przez Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, informuje, że dnia 18.08.2022 r. o godzinie 16.00 w Miasteczku Galicyjskim (w sali konferencyjno-widowiskowej ratusza) odbędą się konsultacje społeczne projektu "Etap I Opracowanie koncepcji wraz z przygotowaniem dokumentacji geodezyjnej i geologicznej", sporządzonego w ramach realizacji zadania pn. "Zabezpieczene przeciwpowodziowe doliny potoku Łubinka od mostu w ciągu ulicy Nowochruślickiej do ujścia potoku Łęgówka w Nowym Sączu".

 

Na spotkanie Dyrektor PGW WP RZGW w Krakowie zaprasza zainteresowane osoby i instytucje. Ponadto informujemy, że każdy zainteresowany może:

1) Zapoznać się z Koncepcją od dnia 11.08.2022 r. do dnia 01.09.2022 r. włącznie - zamieszczoną pod linkiem https://pliki.pbwinzynieria.pl/f.php?h=2qo5Azyx hasło do pobrania pliku: Łubinka, oraz udostępnione w wersji papierowej w Urzędzie Miasta Nowego Sącza przy ulicy Rynek 1, 33-300 Nowy Sącz oraz w Zarządzie Zlewni w Nowym Sączu przy ulicy Naściszowskiej 31, 33-300 Nowy Sącz.

2) Składać wnioski i uwagi odnośnie opracowania koncepcji:

- w formie elektronicznej na adres e-mail Wykonawcy koncepcji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- w formie pisemnej na adres Wykonawcy Koncepcji: PBW Inżynieria Sp. z o. o., ul. Strzegomska 142A, 54-429 Wrocław

 

Instytucją właściwą do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie za pośrednictwem Zarządu Zlewni w Nowym Sączu (adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Obwieszczenie Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie znjduje się w załączniku.

 

logo12

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiarUtworzonoOstatnia modyfikacja
Pobierz plik (Obwieszczenie konsultacje społeczne Łubinka.pdf)Obwieszczenie konsultacje społeczne Łubinka.pdf 470 kB2022-08-11 14:302022-08-11 14:30